Kartvizit Tasarım Ankara, Ankara Web Sitesi Tasarımı
AJANS BAŞKANI
Bazıları sadece bildiği işi yapar… Bizde bildiğimiz zevk aldığımız işi Lovemark'ta müşterilerimizin Lovemark'ı olarak yaparız. Lovemark, fikrin ve görselin en ince detaylarını aramaktan vazgeçmez. Bir tasarının her detayına istenilen anlam yüklenemediği sürece hiçbir şeklin ve kelimenin bizim süzgecimizden geçemeyeceğini biliriz. Ne kadar anlam yüklenmiş olursa olsun ya da ne kadar yıllanmış olursa olsun fikrin yenisini aramaktan asla vazgeçmeyiz. Hiçbir fikrimiz nihai ve wonderfullo* değildir… Bize göre doğru olanı değil, hedef kitlenin ortak beğenisini düşündüğümüzden dolayı nihai ve wonderfullo'dur. *(burada kullanılan wonderfullo kelimesi bir Bingöllü bulaşıkçının İngilizceye olan merakıyla başlamıştır. Bingöllüce ağzını doldura doldura mükemmel demesi anlamında kullanılmıştır).

Fikirlerimizi anlatmaya, tasarlamaya başlamadan önce aile huzurumuz olmalı bu bizim için önemlidir. Ailemizin keyfi, huzuru olmadan kreatif düşüncemizin tosladığını* çok görmüşüzdür. *(Anonim: Çarpışmak). Yaptığımız eserdeki biçimin arkasındaki; gerçeğin ve anlamın işlevsel bir eylem olduğunun farkındayız. Biz eser için "gerçek bir işlevsel anlamın'' peşindeyiz Hiçbir bütünün "niçin"ini ve "nasıl"ını kendimiz cevaplamadan hiç kimseden keşfetmesini beklemeyiz.

Her fikir de insana ait tüm ayrıntıların hesaba katılması gerektiğini bildiğimiz gibi, sağlam bir strateji üzerine oturtulmayan hiç bir anlamın; algısal bütünlüğe sahip olamayacağını da çok iyi biliriz.

Bazıları sadece bildiği işi yapar, bizde bildiğimiz işi Lovemark'ta yapıyoruz…

Reklam Ajans Başkanı Nasuhi Öztürk
Logo Tasarım Firmaları Ankara
Ankarada Web Tasarımı Yapan Firmalar
Kurumsal Logo Tasarımı
Ankara Web Tasarım
Çankaya Grup Markalarımız
Lovemark İletişim